//mothsite.ir/wp-content/uploads/2016/07/idea.jpg

ایده پردازی و خلاقیت تبلیغات

"قصه همان قصه بود فقط گوینده عوض شد . جوک همان جوک است ، اما یکی از دوستانتان هست که وقتی او تعریف می کند بامزه تر می شود. حقیقت همان حقیقت است ، اما از دهان یکی باورش می کنند و از دهان یکی دیگر نه . . . چرا . . . ؟ شاید چون بعضی ها بهتر انجامش می دهند ، بعضی ها دانش و تخصصش را دارند و بعضی ها غریزه اش را . . . و آن خلاقیت است. "

  • کپی رایتینگ ( نوشتن متون تبلیغاتی)
  • تعیین ایده ها و کانسپ های ارتباطی ، نوشتاری و گرافیکی
  • طراحی مسکات (خلق شخصیت و کاراکتر در موقعیت های مختلف)
  • ایده پردازی در روش های ارتباطی بازاریابی
Icon box
تبلیغات در تلگرام

تلگرام محبوب ترین برنامه ارتباطات در ایران است و هم اکنون راه اندازی و پربازدید کردن یک کانال تلگرام میتواند یافتن مشتریان جدید و ارتباط با مشتریان قدیمی را برای شما راحت تر و موثر تر کند .

Icon box
تبلیغات در فیسبوک

شما نباید مخاطبان خود را حدس بزنید. جنسیت آن ها، سن، موقعیت، کار، دوستان و خیلی بشتر از این ها برای شما فراهم شده است. فهمیدن هدف جمعیت شناختی هرگز آسان نیست. تصدیق نظیر می تواند باعث یک تبدیل ثابت شود. ۷۵% از افراد ۱۸ تا ۲۶ سال در شبکه های اجتماعی هنگام تصمیم گیری برای یک محصول از پیشنهادات استفاده می کنند. وفاداری به نام تجاری را پرورش می دهد. ۷۱% مشتریان بیشتر دوست دارند تصمیمات خرید را بر اساس آنچه در مورد نام های تجاری در شبکه های اجتماعی کشف می کنند انجام دهند. رسانه ی اجتماعی فرصتی است که مشتریان مادام العمر ایجاد کنیم.

Icon box
تبلیغات در گوگل پلاس

گوگل پلاس یکی از مکان های درجه یک برای ساختن جلوه برند است. گوگل از اطلاعات کار شما استفاده می کند تا ارزش وب را در بسته های دانش و شاخص بندی کلان مشخص نماید. هرچه پروفایل گوگل پلاستان بهتر باشد، برندتان به طور طبیعی بهتر در سرتاسر اینترنت برجسته و منتشر خواهد شد.

Icon box
تبلیغات در توییتر

توییتر یک پلت فرم خارق العاده برای بازاریابی است. با دم دست بودنش و خروجی عظیمش، توییتر می تواند سطح ترافیک ارجاعی بالایی تولید کند، مثل معروف کردن برند و جریان های اجتماعی بدون وقفه.

//mothsite.ir/wp-content/uploads/2016/07/on-seo-what-is.jpg

سئو و بهینه سازی داخلی (on-page SEO)

سئو درون صفحه ای به بهینه سازی پارامترهای درون وب سایت شامل کنترل مستقیم کدها و یا محتویات وب سایت اعم از متن، تصویر، پیوند و … گفته می شود. به طور کلی هر چیزی که در سایت خود بارگذاری می کنید، مربوط به سئو درون صفحه ای می شود. این بخش از سئو پایه تمام تلاش‌های بهینه‌سازیست زیرا جایی است که شما بیشترین کنترل را روی آن دارید.

سئو و بهینه سازی داخلی (on-page SEO)!

بر خلاف روش درون صفحه ای که توسعه وب سایت با کنترل مستقیم بالایی انجام می شد، روش بهینه سازی بیرون صفحه ای شامل تمام ارتقاهایی است که در خارج از وب سایت انجام می شود. (مانند ایجاد شبکه لینکی استاندارد، انتشار محتوا در شبکه محتوایی مرتبط و …)

//mothsite.ir/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-2.png
//mothsite.ir/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-3.png

خدمات مشاوره جهت بهینه سازی و سئو سایت

در فرآیند بهینه سازی وبسایت توسط سامانه طراحان شاپرک ، تمامی استانداردهای مورد نظر موتورهای جستجو در وبسایت شما رعایت می شود،‌ مواردی از قبیل Google Page Speed، W3C Html، Sitemap،Robot.txt و …  که می توانند علاوه بر ایجاد فضایی دلنشین و سریع برای کاربر، شما را در مدیریت بهتر سایت و جلب توجه موتورهای جستجو یاری رسانند.

لورم ایپسوم یا طرح‌نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، فحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.