گواهینامه SSL
گواهینامه امنیتی SSL
زمانی که اطلاعات را در مرورگر وارد می‌کنیم، اطلاعات بین کامپیوتر ما (Client) و کامپیوتری که سایت روی آن قرار دارد (Server) مبادله می‌شوند. باید به طریقی ارتباط بین کلاینت و سرور را امن کنیم. این کار با رمزگذاری اطلاعات انجام می‌شود. در این صورت حتی اگر افراد خراب‌کار به آن دسترسی پیدا کردند با مانع شکستن رمز روبه‌رو می‌شوند و نمی‌توانند از محتوای آن اطلاع پیدا کنند.
SSL سفارش گواهینامه امنیتی
.hermes.tp-bullets{}.hermes .tp-bullet{overflow:hidden; border-radius:50%; width:16px; height:16px; background-color:rgba(0,0,0,0); box-shadow:inset 0 0 0 2px rgb(204,204,204); -webkit-transition:background 0.3s ease; transition:background 0.3s ease; position:absolute}.hermes .tp-bullet:hover{background-color:rgba(0,0,0,0.21)}.hermes .tp-bullet:after{content:’ ‘; position:absolute; bottom:0; height:0; left:0; width:100%; background-color:rgb(204,204,204); box-shadow:0 0 1px rgb(204,204,204); -webkit-transition:height 0.3s ease; transition:height 0.3s ease}.hermes .tp-bullet.selected:after{height:100%}

گواهی SSL سامانه طراحان شاپرک

خرید گواهینامه ssl : سامانه طراحان شاپرک به عنوان یکی از شرکت های معتبر گواهی SSL در کشور خدمات صدور گواهینامه ssl را از سال 1388 آغاز نمود. سامانه طراحان شاپرک با دارا بودن بیش از 40.000 کاربر و بیش از 10 سال تجربه یکی از معدود شرکتهای معتبر صدور گواهی نامه SSL جهت دامنه های ir و بین الملل (com , … ) در ایران می باشد و این خدمات را به مجموعه گسترده ای از مشتریان از سازمانهای بزرگ دولتی و خصوصی تا وب سایت های کوچک شخصی و فروشگاهی ارائه می نماید.
سامانه طراحان شاپرک در این خدمات سعی نموده سرویسی با بالاترین سرعت و امنیت ، بیشترین امکانات ، قویترین پشتیبانی در اختیار طیف گسترده مشتریان خود قرار دهد.
پس از خرید ssl توسط مشتری یک گواهی دیجیتال ssl certificate برای مشتری صادر خواهد شد و به این ترتیب کاربران سایت مشتری از هویت و اعتبار وی اطمینان حاصل می نمایند و مشتری می تواند خدمات خود را بر روی بستر HTTPS ارائه نماید 
سامانه طراحان شاپرک انواع خدمات خرید گواهی نامه های امنیتی مختلف از جمله گواهی اس اس ال، گواهی امضای دیجیتال digital signature ، گواهینامه امنیتی Code signing را ارایه می کند.

http://mothsite.ir/wp-content/uploads/2017/06/lock-118x119.png
DV SSL Domain Validated
OV SSL Organization Validated
EV SSL Extended Validated

گواهینامه ssl نوع DV یا Domain Validated SSL Certificate تنها هویت مالک دامنه از طریق ایمیل بررسی و تایید می گردد و هیچ مرحله بررسی و تایید هویت دیگری ندارد . به دلیل کم بودن مراحل تایید هویت این گواهینامه ssl هزینه صدور آن بسیار پایین می باشد اما به همان میزان نیز اعتبار ان پایین می باشد. این نوع گواهی ssl مناسب برای فروشگاه ها و وب سایت های کوچک و متوسط می باشد.

“صدور در کوتاه ترین زمان”
“بدون نیاز به ارایه مدارک”
“پشتیبانی از 99% مرورگرها”
“سایز کلید امنیتی 2048 بیتی با بالاترین امنیت”
“رمزنگاری 256bit”
“پشتیبانی 24 ساعته و تخصصی”
“نصب رایگان در هاست های طراحان شاپرک”
“بدون نگرانی از تحریم و قابل نصب بر روی تمامی دامنه های ملی و بین المللی

گواهی ssl نوع OV یا Organization Validated SSL Certificate هویت حقوقی درخواست کننده گواهی SSLبه طور کامل تایید می گردد به این صورت که این گواهینامه ssl تنها برای شرکتها ، سازمانهای دولتی ، بانکها ، وزارتخانه ها و به طور کل اشخاص حقوقی صادر می گردد و درخواست کننده باید مدارک کامل ثبتی و قانونی و هویتی خود را ارسال نماید. به دلیل وجود مراحل مختلف تایید هویت این نوع گواهی SSLدارای هزینه صدور بالایی می باشند اما به همان میزان نیز دارای اعتبار بالایی می باشند.

“تایید هویت حقوقی شما”
“صدور در سه روز کاری میلادی پس از تایید مدارک”
“پشتیبانی از 99% مرورگرها”
“سایز کلید امنیتی 2048 بیتی با بالاترین امنیت”
“رمزنگاری 256bit”
“پشتیبانی 24 ساعته و تخصصی”
“نصب رایگان در هاست های طراحان شاپرک”
“بدون نگرانی از تحریم و قابل نصب بر روی تمامی دامنه های ملی و بین المللی

شرکت برتینا هم اکنون به عنوان اولین دارنده و ارایه دهنده گواهینامه EV SSL آمادگی ارایه این نوع گواهینامه را به همراه نوار سبز رنگ تایید، به انواع سازمان های دولتی، شرکت های معتبر و … دارد.در گواهی های امنیتی دیجیتال نوع EV یا Extended Validated SSL Certificate هویت حقوقی درخواست کننده گواهیSSLبه طور کامل تایید می گردد، این تاییدیه در در نوار سبز رنگی در کنار آدرس سایت در مرورگر نمایش داده می شود که موجب جلب اعتماد هرچه بیشتر کاربران به سایت می گردد. این گواهینامه ssl تنها برای شرکتها ، سازمانهای دولتی ، بانکها ، وزارتخانه ها و به طور کل اشخاص حقوقی صادر می گردد و درخواست کننده باید مدارک کامل ثبتی و قانونی و هویتی خود را به صورت ترجمه شده ارسال نماید. به دلیل وجود مراحل مختلف تایید هویت و همچنین نمایش نوار سبز رنگ تایید، این نوع گواهی SSLدارای هزینه صدور بالایی می باشند و همچنین بالاترین میزان کسب اعتماد برای سایت شما را به همراه خواهد داشت.

“نوار سبز رنگ تایید”
“تایید هویت حقوقی سازمان یا شرکت شما”
“پشتیبانی از 99% مرورگرها”
“سایز کلید امنیتی 2048 بیتی با بالاترین امنیت”
“رمزنگاری 256bit”
“پشتیبانی 24 ساعته و تخصصی”
“نصب رایگان در هاست های طراحان شاپرک”
“بدون نگرانی از تحریم و قابل نصب بر روی تمامی دامنه های ملی و بین المللی
Icon box

Icon box

Icon box

Icon box

Icon box

مقایسه انواع گواهینامه SSL

Extended Validated (EV)
دریافت نوار تایید سبز رنگ
بهترین انتخاب برای جلب اعتماد و امن سازی سایت های بزرگ فروشگاهی، سازمانی، بانکی ، مالی و اعتباری
Image
Image
دامنه تایید شده
نام سازمان یا شرکت
آدرس رسمی سازمان یا شرکت
1 تا 3 سال
بالا
Organization validated (OV)
جلب اعتماد بیشتر کاربر.
این گواهینامه با تایید هویت سازمانی بهترین گزینه برای سایت های باامنیت بالا در سازمان و شرکت های بزرگ و معتبر می باشد.
Image
Image
دامنه تایید شده
نام سازمان یا شرکت
1 تا 3 سال
بالا
Domain Validated (DV)
قابل اخذ به صورت سریع و ارزان. بهترین انتخاب برای امن سازی سایت های کوچک شخصی و شرکتی
Image
Image
دامنه تایید شده
1 تا 3 سال
کم
برتری ها و توضیحات
سطح اعتماد
نحوه نمایش در مرورگر
اطلاعات موجود در گواهینامه
صدور آنی گواهی ssl
مدت اعتبار گواهینامه ssl
پشتیبانی 24 ساعته تخصصی
سازگاری انواع تلفن های هوشمند
سازگاری با 99% مرورگرها
امکان خریدWildcard
نیاز به ارایه مدارک رسمی ثبت شرکت
هزینه گواهی ssl
http://mothsite.ir/wp-content/uploads/2017/06/Untitled-2-1-955x752.jpg

مشاهده تعرفه و انواع سرویس ها

جهت افزایش رنک سایت خود میبایست اقدام به تهیه گواهینامه امنیتی SSL بر روی وب سایت خود نمایید تا از این امکان استفاده کنید ارائه این سرویس بر روی تمامی پسوند های ir. ،com. ، co. امکان پذیر میباشد.


سفارش گواهینامه امنیتی


افزایش رنک گوگل

سوالات متداول

گواهینامه SSL چیست ؟

پروتکل ssl ، یک استاندارد وب برای کد کردن اطلاعات بین کاربر و وب سایت است. اطلاعاتی که توسط یک اتصال SSL مبادله می شوند به شکل کد در آمده و ارسال می شوند و بنابراین اطلاعات رد و بدل شده از هک شدن یا استراق سمع محافظت می شوند.

تاثیر SSLدر امنیت وبسایت ، پورتال و فروشگاه اینترنتی شما چیست؟

تامین امنیت،تایید هویت،حفاظت از اطلاعات ،صحت اطلاعات

تاثیر گواهی SSL بر رتبه سایت و رنک گوگل چیست؟

امنیت یکی از اولویت‌های مهم گوگل است وگواهی SSL یکی از عوامل اصلی بالا رفتن رنکینگ سایت‌ها در این موتور جستجو میباشد

تاثیر گواهی SSL بر نماد اعتماد دو ستاره؟

با فعال نمودن گواهی امنیت SSL از وزارت صنعت و معدن می توانید اینماد دوستاره اخذ نمایید که این سطح از نماد الکترونیک بالاترین سطح آن در حال حاضر می باشد
Carousel

طراحی سایت