https://mothsite.ir/wp-content/uploads/2017/05/slide2-530x372.png

ساخت و تولید

تیزر های تبلیغاتی ارزان قیمت

با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه ، بهترین ها را از ما بخواهید ...

خدمات ما

Icon box
تعهد و سرعت عمل بالا

مهم ترین اصل برای ما جلب رضایت مشتریست که داشتن تعهد کاری و اتمام پروژه ظرف مدت تعیین شده لازمه رسیدن به آن است. تیم ساخت تیزرهای تبلیغاتی ایران تیزر بدلیل داشتن امکانات متنوع و همچنین استفاده از رندرفارم های پیشرفته و استفاده از روش های خاص در ساخت ، سرعت تولید سفارشات شما را به طرز چشمگیری افزایش میدهد.

Icon box
راهنمایی و مشاوره رایگان

خدمات مشاوره رایگان و ایده پردازی برای برند و محصولات شما ، جهت کسب حاصل و نتیجه بهتر در امر تبلیغات.

Icon box
ارائه بهترین کیفیت با قیمت مناسب

برای جلب هرچه بیشتر رضایت شما مشتریان گرامی ، کلیه تیزرها ، از کلاس A تا E دارای کیفیت Full HD (1080p) است. همچنین تمام رنج قیمت های ما مناسب تر و ارزانتر از سایرین می باشد.

چگونه سفارش بدم ؟

https://mothsite.ir/wp-content/uploads/2017/05/client-pic1-236x239.jpg

مراحل سفارش

تیزر تبلیغاتی

   ابتدا با توجه به بودجه خود کلاس تیزر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نمونه تیزر های مشابه را در سایت مشاهده نمایید. سپس با ما تماس حاصل فرمایید    

قیمت و تعرفه ها


هزینه ساخت تیزر با توجه به سبک و مدت زمان ساخت آن متفاوت میباشد. لذا برای راحتی بیشتر شما در امر سفارش ، کلاس های مختلفی را برای تیزرهای تبلیغاتی در نظر گرفتیم. شما می توانید قبل از سفارش با توجه به بودجه ، سلیقه و نیاز خود نمونه های زیر را مشاهده نمایید و با توجه به آنها سفارش دهید.


لازم به ذکر است که تفاوت هزینه تیزر های تبلیغاتی بیشتر با توجه به روش ساخت و سبک آن تغییر میکند. اما کیفیت تمام تیزرها از کلاس A تا E همه در سطح عالی (FULL HD 1080P) خواهد بود. زیر هر کلاس به اختصار نوع و سبک هریک مشخص شده و قیمت ها به دقیقه می باشد.

Pricing table image

تیزر تبلیغاتیکلاس E

  • حداقل هزینه : 250.000 تومان
  • تیزرهای تبلیغاتی ساده که از تلفیق تصاویر و نوشته های متحرک همراه با افکت های جذاب ساخته می شود ، همراه با موزیک پس زمینه.

ثبت سفارش

پیشنهاد ویژه ما Pricing table image

تیزر تبلیغاتی کلاس D

  • حداقل هزینه : 550.000 تومان
  • تیزرهای تبلیغاتی که با استفاده از تلفیق انیمیشن موشن گرافیک و فیلم و عکس و نوشته و جلوه های ویژه وساخته میشود ، همراه با موزیک پس زمینه و صدای گوینده (نریتور).

ثبت سفارش

Pricing table image

تیزر تبلیغاتی کلاس C

  • حداقل هزینه : 1.000.000 تومان
  • تیزرهای انیمیشنی دو بعدی تلفیق کات اوت و موشن گرافیک با کیفیت ساخت بالا که با توجه به سناریو و ... متفاوت خواهد بود و دارای موزیک و گوینده (نریتور) نیز می باشد.

ثبت سفارش

Pricing table image

تیزر تبلیغاتی کلاس B

  • حداقل هزینه : 2.000.000 تومان
  • با استفاده از انیمیشن سه بعدی ساخته شده و از کیفیت ساخت مطلوبی برخوردار می باشد. ساخت این تیزرها با توجه به سناریو و ... متفاوت خواهد بود و دارای موزیک و گوینده (نریتور) نیز می باشد. درصورت نیاز از موشن کپچر نیز استفاده خواهد شد.

ثبت سفارش

Pricing table image

تیزر تبلیغاتی کلاس A

  • حداقل هزینه : 4.000.000 تومان
  • تلفیق انیمیشن سه بعدی و فیلمبرداری حقیقی از محصولات ویا خدمات بهمراه افکت های تصویری جذاب (VFX). با کیفیت و سطح ایده عال و حرفه ای. همراه با موزیک پس زمینه و گوینده حرفه ای (نریتور). همچنین درصورت نیاز از موشن کپچر نیز استفاده خواهد شد.

ثبت سفارش