راه اندازی فروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتی
سیستم فروشگاه آنلاین سامانه طراحان شاپرک قابلیت فروش دیجیتال و فیزیکی محصولات و ارائه هرگونه خدمات به صورت آنلاین را دارا می‌باشد.
سفارش طراحی سایت فروشگاهی
.hermes.tp-bullets{}.hermes .tp-bullet{overflow:hidden; border-radius:50%; width:16px; height:16px; background-color:rgba(0,0,0,0); box-shadow:inset 0 0 0 2px rgb(204,204,204); -webkit-transition:background 0.3s ease; transition:background 0.3s ease; position:absolute}.hermes .tp-bullet:hover{background-color:rgba(0,0,0,0.21)}.hermes .tp-bullet:after{content:’ ‘; position:absolute; bottom:0; height:0; left:0; width:100%; background-color:rgb(204,204,204); box-shadow:0 0 1px rgb(204,204,204); -webkit-transition:height 0.3s ease; transition:height 0.3s ease}.hermes .tp-bullet.selected:after{height:100%}
https://mothsite.ir/wp-content/uploads/2017/06/shop-online-pic-575x227.jpg

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

یک فروشگاه اینترنتی باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟
این اولین سؤالی است که به ذهن هر شخصی در هنگام راه اندازی فروشگاه اینترنتی می‌رسد!
همان‌طور که پیداست در اینجا شما با افراد یک محله، یک شهرک و یا درنهایت یک شهر طرف نیستید! موضوع فروش در سطح یک کشور و یا جهان است!
وقتی می‌خواهید به مردم یک کشور کالایی را به‌صورت آنلاین بفروشید، نیاز به راه اندازی فروشگاه اینترنتی خواهید داشت با خصوصیاتی که بتواند هر نوع کاربری را راضی نگه دارد و به ساده‌ترین حالت ممکن خرید را برای مشتریان امکان‌پذیر کند.

             سیستم فروشگاه آنلاین سامانه طراحان شاپرک قابلیت فروش دیجیتال و فیزیکی محصولات و ارائه هرگونه خدمات به صورت آنلاین را دارا می‌باشد.

گروه سامانه طراحان شاپرک بیش از 6 سال در زمینه فروش آنلاین و راه اندازی فروشگاه اینترنتی تجربه دارد. ما فقط یک فروشگاه با سیستم فروشگاه ساز برای شما نصب نمی‌کنیم!
از ابتدای پروژه با شما هستیم و با توجه به محصولات یا خدماتی که ارائه می‌دهید سیستم فروش آنلاین شما را طراحی و سفارشی سازی می‌کنیم و تا آخرین مرحله فروش یاری‌تان خواهیم کرد.
سیستم فروشگاه آنلاین سامانه طراحان شاپرک قابلیت فروش دیجیتال و فیزیکی محصولات و ارائه هرگونه خدمات به صورت آنلاین را دارا می‌باشد.

راه اندازی فروشگاه اینترنتی نیاز به تخصص در زمینه فروش آنلاین دارد، تصور اشتباهی وجود دارد در خصوص اینکه می‌شود با نصب سیستم‌های فروشگاه ساز و اضافه کردن محصولات در آن فروش آنلاین را آغاز نمود، اگر خیلی خوب عمل شود درنهایت تبلیغاتی روی فروشگاه نیز صورت می‌گیرد! این یک روش کاملاً اشتباه برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی می‌باشد و درنهایت می‌تواند منجر به فروش جزئی و موقت شود.
اگر اصول مورد نیاز در یک فروشگاه فراهم نشود و نکات بسیار ظریف و کاربردی که در فروش آنلاین بسیار مؤثر هستند در قالب و روند خرید فروشگاه اعمال نشود و همچنین کمپین‌های تبلیغاتی استاندارد و هدفمندی برای فروش آنلاین طراحی نگردد به هیچ عنوان نتایج خوب نخواهد بود.

           مایلید با یک جلسه مشاوره رایگان ما کمی به تصمیمات خود نظم ببخشید؟ ما کمتر از 10 دقیقه به درخواست شما رسیدگی میکنیم.

جهت درخواست مشاوره رایگان تلفنی و یا حضوری و یا ثبت سفارش آنلاین طراحی سایت فرم زیرا را پر نموده و یا با شماره 01133356428   –  09117853078  تماس حاصل نمایید.
صداقت برای ما مهترین است! شما در اولین تماس و یا مشاوره تان با سامانه طراحان شاپرک خودتون به این موضوع پی خواهید برد، ما هیچ چیز را از دید پنهان نمی کنیم و هیچ هزینه پنهانی که در اواسط پروژه نمایان شود در سیستم مان نداریم! همچنین با صراحت کامل نتیجه نهایی و زمان مورد نیاز را برای شما شرح می دهیم و با تهیه یک پروپوزال کامل نتیجه نهائی را برای شما شفاف سازی کرده و دقیقا مطابق با همان پروپوزال که بر اساس نیازهای شما پیاده سازی می شود کار را تا انتها پیش برده و در زمان تعیین شده تحویل می دهیم.

نام نام خانوادگی (required)
شماره تلفن (required)
آدرس پست الکترونیکی (required)

متن پیام شما

طراحی سایت