سیستم افزایش بازدید ای فریم جهت افزایش واقعی بازدید سایت می باشد. این سیستم توسعه یافته ی سیستم پنجره ای است که با رفع مشکلات آن طی چندین سال به سیستم ای فریمی منجر شده است. در سیستم زبانه ای بازدید ها به طور مخفی در سایت های پر بازدید باز می شود. افزایش بازدید سایت به صورت واقعی انجام می شود.

تبلیغات پاپ آپ

روشی مطمئن برای کاهش رتبه الکسا و کسب درآمد از ترافیک سایت

تبلیغات پاپ آپ یکی از قدیمی ترین روش های تبلیغات در اینترنت به شمار می رود که می تواند هم باعثکاهش رتبه الکسا سایت شده و هم کاربران زیادی را به سوی هدف شما راهنمایی کند. همچنین برای بسیاری از مدیران سایت ها که هدف کسب درآمد از اینترنت را دارند ، تبلیغات پاپ آپ همواره یکی از سریع ترین انتخاب هاست و همچنین باعث دیدن و شماخته شدن سایت شما میان کاربران اینترنتی می شود. سامانه طراحان شاپرک با ارائه بهترین و مناسب ترین خدمات در زمینه پاپ آپ و ارائه تعرفه های قیمت باورنکردنی ، می تواند بهترین انتخاب برای تمامی مدیران سایت ها و کاربران اینترنت باشد.

تعرفه های ارائه شده توسط سامانه طراحان شاپرک در مورد تبلیغات پاپ آپ ، بر اساس اصل مشتری مداری بوده و پاپ آپ های انجام شده از سایت ها پر بازدید و پر کار برد است. خرید بازدید پاپ آپ از سامانه طراحان شاپرک را یکبار تجربه کرده و تبدیل به مشتری همیشگی سایت شوید.

فول اسکرين

300000تومان

50*50 ریدایرکتی

780000تومان

50*50 ریدایرکتی

400.000تومان

فول اسکرين

900000تومان

فول اسکرين

380000تومان

طراحی سایت